Anaharsis.EU Форуми Anaharsis.EU
Психотерапевтичен форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Анонимни Алкохолици. Специално!

Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Anaharsis.EU Форуми -> Форум за обяви и съобщения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Belajio
Site Admin

МнениеПуснато на: Сря Юни 10, 2009 9:47 am    Заглавие: Анонимни Алкохолици. Специално! Отговорете с цитат

Ако не се престане с това пълнене на форума с регистрации от рода на "алка морфинова" от Люксембург, drunk-ly от Украйна и пр., ще отворя по един прозорец специално за братството - и тук, и във всички психологически сайтове, където имам познати модератори.
Ще пусна постепенно вътре всички гнусотии, които съм получил в e-mail-а ми или тези, изписани срещу други хора в клуб "Алкохолно зависими" на dir.bg от 2007 г. насам. А накрая може да оформя материала и като отделна брошурка - и в електронен, и в книжен формат.
Нека посетителите на форумите сами оценят цялата "загриженост" за болните събратя, която групичката демонстрира из достъпните сайтове на нета.
Единствено етиката не ми позволява да обърна повече внимание на подобен анонимен фанатизъм. Но ако бъда принуден, ще се позанимавам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Anaharsis.EU Форуми -> Форум за обяви и съобщения Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети